Yeni Yılınız Kutlu Olsun

0
386
Happy New Year card design in art deco style, gold and white 2017 sign with label. EPS10 vector.

Herkese Merhaba! Bu yazı blog sitemdeki ilk yazım olacak. Dolayısıyla blog sitemin resmi olarak doğum tarihi bugün oluyor.  1 Ocak hem blog sitemin doğum günü; hem de yeni bir yılın başlangıcı olacağı için bu web sitesini 1 Ocak tarihine yakın bir zamanda alıp, bugün ilk yazıyla resmi olarak açtım.

2016 yılında Ülke olarak pek güzel şeyler yaşamadık. Terör saldırıları, patlamalar, Suriyedeki savaş, darbe girişimi gibi birçok olay malesef çok büyük zararlara yol açtı.

Umuyorum ki 2017 yılı tüm Dünyaya sevgi ve barış getirir. Umuyorum 2017 yılı sağlıklı, huzurlu, sevdiğimiz insanlarla birlikte olacağımız güzel bir yıl olur.

2017 YILI İÇİN HEDEFLERİM NELER?
  • İngilizce seviyemi orta seviyeden, ileri seviyeye taşımak.
  • Haftada 3 gün Fitness’a gitmek.
  • Ayda en az 1 kitap bitirmek.
  • Youtube kanalı açmak.
  • Ayda en az 4 adet blog yazısı yayımlamak.
BİRMİNİMALİST.COM’DA NELER OLACAK?

Birçok konuda yazılar yayınlanacak. Hayatımdan bilgiler, kesitler, fotoğraflar, yazılar yayımlayacağım. Hedefim haftada 1 yazı yazmak. Blog sitemi hobi olarak açtığım için kendimi pek yormayacağım. Zaman zaman minimalizm, fotoğrafçılık, okuduğum kitaplar, izlediğim filmler, teknolojik gelişmeler, ürün incelemeleri gibi birçok konuda yazılar bulacaksınız. Youtube kanalıda açıp, blogum ile entegre olarak ikisini birden yürütmeyi düşünüyorum.

Paylaş
Sonraki İçerikBosna Hersek Gezi Notlarım
Merhaba, Ben Buğrahan! Blog sitemde deneyimlerimi ve öğrendiklerimi paylaşıyorum. İçerik üretmek beni mutlu ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here